Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ визнано кращим банком для бухгалтерів!
18 липня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) отримав перемогу у номінації «Найкращий банк для бухгалтера» у рамках національної премії «Вибір бухгалтера». 

Національна премія «Вибір бухгалтера» - ініціатива компанії ЛІГА:ЗАКОН, яка відзначає беззаперечних компаній-лідерів різного профілю, що надають послуги для бухгалтерів усієї України, обираючи переможців шляхом народного голосування на сайті.

За словами Максима Масюка, начальника управління Digital розвитку малого бізнесу ПУМБ, отримана перемога є не тільки підтвердженням, що банк рухається  у правильному напрямку, але й додатковим стимулом для подальшого вдосконалення банківських продуктів та сервісів для клієнтів. 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок