Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Зустрічайте оновлення мобільного додатку ПУМБ Online
18 липня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Забули пароль до мобільного банкінгу ПУМБ Online? Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) подбав про зручність та безпеку, оновивши алгоритм відновлення паролю. Відтепер відновити його можна у кілька простих кроків: ввести дані картки, отримати тимчасовий пароль для входу та встановити новий.

Для зручності для входу у мобільний додаток ПУМБ Online можна використовувати альтернативні способи авторизації – через pin-код або за допомогою Touch ID

 «Зміни механіки відновлення втраченого паролю були введені з міркувань безпеки. В такий спосіб ми захищаємо доступ до мобільного додатку, а відтак і доступ до коштів клієнтів. Адже інформація, потрібна для відновлення паролю, відома тільки клієнту», - прокоментував директор департаменту Інформаційний сервісний центр ПУМБ Михайло Сергієнко.

Усі зміни будуть доступні з черговим оновленням додатку. Для вашої зручності ми додали нагадування – відтепер додаток сам сповіщатиме час оновлення.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок