Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ – в ТОП-20 компаній, яким не байдуже
12 липня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Редакція ділового видання «Власть денег» вибрала «Топ-20 компаній, яким не байдуже». Розглядалися компанії, що входять у число лідерів у своїх галузях.

ПУМБ відзначили в рейтингу за реалізацію освітніх програм з підвищення рівня фінансової грамотності населення та допомоги молодому поколінню у виборі професії, проектів з розвитку бізнес-середовища.

У рейтинг «Топ-20 компаній, яким не байдуже» увійшли компанії з програмами КСВ, які реалізуються в Україні та передбачають найрізноманітніші дії, спрямовані на вдосконалення українського суспільства, надання допомоги та підтримки його громадянам. Також це програми, що дозволяють ширше розкрити творчий і підприємницький потенціал громадян України. При складанні рейтингу використовувалися дані з різних відкритих джерел, повідомлення ЗМІ, думки галузевих експертів.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок