Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Революція у світі дебетових карток: всеКАРТА від ПУМБ
01 липня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) випустив єдину картку для будь яких виплат -  «всеКАРТА». Ще ніколи користуватися платіжною карткою не було так просто і вигідно – обслуговування, переказ коштів, зняття готівки у будь-яких банкоматах – на все комісія 0%

Тепер більше не потрібно щоразу відкривати нові картки для різних потреб – «всеКАРТА» підходить для всього: щоб отримувати зарплату, стипендію, пенсію чи соціальні виплати; щоб отримувати перекази від інших користувачів – ваших друзів, знайомих, партнерів. Також ви легко можете переказати гроші із «всеКАРТА» на картку будь-якого іншого банку в ПУМБ онлайн безкоштовно.

«всеКАРТА» - ідеальний платіжний інструмент для розрахунків. В межах України нею можна безкоштовно розплачуватися у супермаркетах, транспорті, магазинах, закладах харчування та відпочинку, оплачувати покупки в інтернеті тощо.

«Банківські продукти завжди були дуже складними - з безліччю тарифів та складних розрахунків. Клієнтам, які частіше переказують гроші, пропонували один тариф, тим, кому потрібно знімати готівку – інший. Скільки потреб – стільки і тарифів, в яких клієнту було дуже складно розібратись. Як наслідок - він був змушений відкривати одночасно декілька карток. ПУМБ позбавив клієнтів необхідності розбиратися зі складними тарифами та відкривати зайві картки, запропонувавши єдину картку «всеКАРТА». Ми прибрали комісії за всі основні операції та максимально спростили умови користування – це справді великий крок на зустріч саме клієнтам, яким буде легко запам’ятати: для всіх їхніх потреб  – одна картка з простими умовами «всеКАРТА», - прокоментував Дмитро Поліщук, директор департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ. 

Приємно здивує «всеКАРТА» тих, хто часто здійснює Р2Р перекази (перекази з картки на картку). З новою карткою від ПУМБ комісія за перекази з мобільного додатку ПУМБ Online на карти інших банків становить 0%! Так само без переплат через інтернет-банкінг з картки «всеКАРТА» можна оплачувати комунальні платежі та поповнювати мобільний.

Комісія за будь-яке поповнення та зняття готівки з картки також складає 0%. Приємна новина – знімати готівку зі «всеКАРТИ» можна безкоштовно з будь-яких банкоматів по всій Україні. Ті, хто надають перевагу безготівковим розрахункам, зможуть отримувати 12% річних у гривні на залишок на картці. Для цього у мобільному додатку ПУМБ Online в кілька кліків потрібно відкрити депозит на вимогу «Вільний». Особливість депозиту в тому, що поповнювати та знімати гроші з нього можна будь-коли 24/7 без втрати відсотків.    

Оформлення та обслуговування картки безкоштовне. Замовити нову дебетову картку можна за посиланням або одразу у відділеннях ПУМБ. 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок