Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Старт Всеукраїнського проекту «Моя кар’єра в Україні»
23 січня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Мета проекту «Моя кар’єра в Україні» – показати молодому поколінню можливості для самореалізації в Україні, надихнути на професійний розвиток та створити платформу для передачі досвіду успішних людей молодому поколінню.

Першим етапом проекту є Всеукраїнський конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток». Десятикласники поділяться своїм баченням перспектив самореалізації в обраній професії та опишуть, який внесок в розвиток країни вони планують зробити. Термін подачі есе триватиме до 21 лютого.

Автори кращих робіт відвідають регіональні зустрічі в одному з  п’яти міст України: Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі та Одесі, де познайомляться з керівниками місцевих компаній та створять власний рецепт успішної кар’єри. 30 травня 50 найактивніших учасників регіональних етапів приїдуть на Всеукраїнську конференцію з планування кар’єри у м. Києві, де перейматимуть досвід від топ-менеджерів великих українських компаній. А вже 31 травня переможці проведуть день з успішною людиною (керівником підприємства, міжнародної організації, державного органу влади тощо).

«Ми проводимо цей проект вже четвертий рік поспіль. За цей час свої есе нам надіслали понад 2 тисячі школярів, більш ніж 500 десятикласників зустрілись з успішними людьми, топ-менеджерами українських компаній, органів державної влади. Підлітки дізналися багато цікавого про професії, з якими планують пов’язати життя, і тепер зможуть свідомо планувати майбутню кар'єру», − зазначає Марина Саприкіна, керівниця Центру «Розвиток КСВ».

У минулих роках долучились до проекту та зустрілись з десятикласниками Майкрософт, ПУМБ, 1+1 медіа, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Miratech Group, МАУ, D.TEK, Projector, видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га», Національна поліція України, Міністерство освіти і науки, Міністерство молоді та спорту, Фонд ООН у галузі народонаселення та багато інших.

«Світ професій дуже великий. Молоді потрібна підтримка дорослих, які шукали себе, помилялися та не зупинялися, весь час рухалися далі, доки не знайшли своє покликання. Цей проект допомагає школярам свідомо обирати свій життєвий шлях, вірити в свої сили, бачити у викликах нові можливості. У цьогорічному конкурсі очікуємо ще більшу кількість учасників, амбітні цілі та сміливі мрії майбутніх професіоналів», − коментує Сергій Черненко, Голова Правління ПУМБ.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на сторінці проекту http://careerhub.in.ua/essay .

З будь-яких питань щодо участі у Конкурсі звертайтесь до координаторки проекту Тетяни Козловської, tk@csr-ukraine, (044) 292 02 48, моб. 098 51 01 794.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок