
Все більше українців обирають Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ)! Станом на 20 грудня портфель депозитів фізичних осіб у гривні збільшився на 718 млн до 5 млрд грн. Приріст гривневого депозитного портфеля банку склав + 17% з початку року.
«Тільки за грудень гривневий депозитний портфель ПУМБ виріс більш ніж на 203 млн.грн. Таких показників вдалося досягти завдяки тому, що в четвертому кварталі ми переглянули в бік збільшення ставки за вкладами, а також запустили кілька акційних депозитів з привабливими умовами» - прокоментував Дмитро Поліщук, директор департаменту по продуктам роздрібного бізнесу ПУМБ.
Загальний портфель коштів роздрібних клієнтів ПУМБ, який включає поточні та строкові депозити в гривні і валюті, а також залишки на рахунках, склав станом на 1 листопада 2018 року 16,6 млрд грн.
Свої кошти Першому Українському Міжнародному Банку (ПУМБ) довірили 1,3 млн приватних клієнтів. 85% вкладників перерозмістили депозити в банку по закінченню терміну. В цілому ж ПУМБ займає 6 місце серед усіх банків України за обсягом депозитного портфеля фізичних осіб.
- Зменшено комісію за зняття коштів з дебетних карток за кордоном
- ПУМБ підвищує ставки за депозитами для фізичних осіб у національній валюті
- Відкриття відділення №1 ПУМБ ЕКСПРЕС в м. Конотоп
- Отримайте картку єПідтримка у ПУМБ
- 110 днів боротьби на бізнес-фронті ПУМБ: 719 млн грн податків, 71,5 млн грн допомоги воїнам, 80 млн грн підтримки співробітникам
- ПУМБ працює на наближення перемоги України та засуджує будь-яку співпрацю з російськими окупантами
Отримати на e-mail
Новину відправлено

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок