Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ скасовує ще 4 види комісії
12 жовтня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Жовтень – місяць відмін комісій в ПУМБ! Банк вже скасував комісію за смс-банкінг на додатковий номер телефону, перевипуск та заміну ПІН-коду карт, а також плату за мінівиписку про останні 5 операцій та за друк чеку з балансом в АТМ. Проте, на цьому приємні сюрпризи не закінчуються: банк скасовує ще 4 види комісії.

  • Відтепер процедура перевипуску карти буде здійснюватися безкоштовно. Це правило поширюється на всі дебетні карти для фізичних осіб. 
  • Також з жовтня скасовується комісія за поповнення рахунку у національній валюті третьою особою в касі банку. Раніше комісія за такий переказ становила 0,5%. Проте, якщо сума поповнення перевищувала 40 тис. гривень, комісія за послугу складала 200 грн (максимальна сума). Тепер незалежно від суми поповнення комісія становитиме 0 гривень. Здійснюйте поповнення  рахунків інших клієнтів банку без вагань – тепер це зручно, як ніколи!
  • Зміни також торкнулися переказів з АТМ. Раніше за переказ коштів між картками ПУМБ з банкомату потрібно було заплатити 0,45% від суми переказу. З 5 жовтня комісію повністю скасовано!

«Ми перебуваємо у постійному діалозі з клієнтами, щоб визначити, що саме потрібно покращити в продуктах банку. Адже тільки так можна переконатися, що той сервіс, який надає ПУМБ, та ті продукти, які ми створюємо, повністю задовольняють наших клієнтів. Протягом жовтня ми вже втілили частину змін, які стосувалися відміни комісій. До кінця місяця плануємо переглянути інші тарифи банку  – деякі комісії буде скасовано, деякі знижено», - прокоментував директор Департаменту по продуктам роздрібного бізнесу ПУМБ Дмитро Поліщук.  

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок