Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ збільшує термін депозитного вкладу
01 жовтня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

З 1 жовтня для депозитів «Дохідний» та «Депозитний конструктор» Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) діє новий термін розміщення - 18 місяців.

18 місяців - максимальний термін розміщення депозитів «Дохідний» та «Депозитний конструктор». Залежно від потреб клієнт може вибрати менші періоди - 12, 9, 6, 3 і 1 місяць для депозиту «Дохідний» та будь-яку кількість днів для депозиту «Депозитний конструктор». З умовами оформлення депозитів можна ознайомитися на сайті банку.

Для депозиту «Дохідний», незалежно від терміну розміщення, доступна опція автопролонгації, скористатися якою можна самостійно в інтернет-банкінгу ПУМБ-онлайн, або завітавши до відділення банку.

«Протягом останніх 2 років простежується стабільний тренд на збільшення середнього терміну депозитного портфеля. ПУМБ йде назустріч потребам клієнтів і розширює лінійку доступних термінів. Депозит на 18 місяців доступний для оформлення як у відділенні банку, так і в інтернет-банкінгу ПУМБ-онлайн» - прокоментував нововведення Директор Департаменту продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ Дмитро Поліщук.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок