Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Магазини «АЛЛО», інтернет-магазини «АЛЛО» та «27.ua» приєднались до мережі магазинів-партнерів ПУМБ
15 серпня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) пропонує своїм клієнтам ще більше переваг та підключає до програми Партнерської розстрочки*  більш ніж 490 магазинів «АЛЛО» по всій Україні, інтернет-магазин «АЛЛО» та інтернет-магазин «27.ua» мережі «Епіцентр».

Власники кредитних карт «ВСЕМОЖУ» та «soloМАНДРИ» зможуть скористатися  автоматичним сервісом оформлення розстрочки* при купівлі товарів в магазинах-партнерах.

Придбання товару у розстрочку* – це поділ суми покупки на рівні частини (щомісячні платежі) залежно від строку кредиту та з урахуванням нарахованих платежів банку за користування кредитними коштами та комісії.

У магазинах мереж «АЛЛО», «Comfy», «Rozetka», «Ельдорадо», «Епіцентр», «Нова Лінія», «Фокстрот», «Цитрус», а також в інтернет-магазинах «АЛЛО», «27.ua», «Rozetka», «Ельдорадо», «Фокстрот» при оплаті покупки вартістю понад 500 грн. кредитною карткою «ВСЕМОЖУ» чи «soloМАНДРИ», клієнти ПУМБ отримають  розстрочку* автоматично. Це допоможе суттєво зекономити час на оформлення кредиту, адже більше не потрібно заповнювати договори та інші документи.

Детальну інформацію про умови розстрочки та перелік магазинів-партнерів розміщено у відповідних розділах: ВСЕМОЖУ та soloМАНДРИ

*Під розстрочкою мається на увазі надання кредиту на спеціальних умовах для придбання товарів.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок