Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ відкрив «відділення» у місті професій «Кідландія»
02 червня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) відкрив ігрову станцію «Банк ПУМБ» у місті професій «Кідландія» в київському РЦ «Блокбастер». 

Діти віком 4-14 років зможуть спробувати себе у ролі менеджера банку, касира та інкасатора. У простій формі за допомогою героїв мультфільму діти дізнаються, навіщо потрібен банк, які його основні переваги та продукти. Кожна дитина зможе в банку відкрити рахунок, заробити місцеву валюту і, назбиравши кошти, – відкрити депозит.

Ярослав Гуменюк, директор з маркетингу ПУМБ, зазначив: «Вітаємо маленьких українців з Днем захисту дітей. Бажаємо яскравого і незабутнього літа. ПУМБ в Кідландії допоможе дітям дізнатися більше про банк і його продукти, освоїти банківські професії, навчитися заробляти і накопичувати гроші. ПУМБ в Кідландії – це захоплююче і пізнавально».

Станція "Банк ПУМБ" буде працювати у місті професій "Кідландія" протягом року. 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок