Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ підтримав всесвітню акцію Lots of Socks
22 березня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

У 2018 році 21 березня у всьому світі пройшла масова акція LOTS OF SOCKS, ініційована міжнародною організацією Down Syndrome International. У цей день люди, які виражають толерантність і підтримку людям з синдромом Дауна, одягнули яскраві, непарні шкарпетки, гольфи або гетри, або зайву шкарпетку, як символ додаткової хромосоми. За допомогою таких незвичайних аксесуарів вони змогли відчути себе не такими, як усі.

ПУМБ третій рік поспіль підтримав ініціативу. 21 березня співробітники банку висловили підтримку людям з синдромом Дауна у 4 київських офісах ПУМБ, а також в Одеському Регіональному центрі. Колеги передали в київський БФ «Даун Синдром» і одеську БО «Сонячні діти» фінансову допомогу на суму 41 516 грн. У порівнянні з попереднім роком, співробітники банку зібрали в 2 рази більше коштів.

Всі зібрані кошти підуть на фінансування програм з розвитку дітей з синдромом Дауна: логопедичний розвиток, психологічну підтримку і розвиток, загальну корекцію розвитку (заняття з корекційним педагогом), фізичний розвиток (заняття з кінезіотерапевтом).

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок