Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Проблема Java для корпоративних клієнтів ПУМБ у минулому
21 грудня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

З початку 2017 року в Першому Українському Міжнародному Банку (ПУМБ) діє інноваційний сервіс для корпоративних клієнтів «Онлайн ЕЦП», який дозволяє підписувати платежі в інтернет-банкінгу та інші документи за допомогою електронно-цифрового підпису в будь-якому браузері.
Уже понад 50% клієнтів ПУМБ встигли оцінити переваги сервісу «Онлайн ЕЦП», працюючи в інтернет-банкінгу «ПУМБ Online Корпоративний» без Java, за рахунок безпечного зберігання сертифіката в сховищі банку. 

За час дії сервісу в ПУМБ замовлено понад 13 тисяч сертифікатів із використанням хмарної технології та проведено понад 300 тисяч документів клієнтів.

Тепер клієнти ПУМБ зосереджені виключно на своєму бізнесі та не витрачають час на зайві налаштування систем для роботи з банком.
Нагадаємо, раніше користувачам інтернет-банкінгу потрібно було витрачати додатковий час на встановлення та регулярне оновлення Java. Сьогодні клієнту достатньо зайти в систему, використовуючи особистий логін і пароль.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок