Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Повідомлення щодо внесення змін в умови Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (Digital Bank) ПУМБ
19 серпня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

З 19.08.2017 р. вступає в дію нова редакція Договору банківського обслуговування  корпоративних клієнтів (Digital Bank) (далі-Договір) ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» (ПУМБ). Ознайомитись з новою редакцією Договору та додатками до нього можливо на сайті Digital Bank: https://www.digital.pumb.ua/.

Внесені зміни не стосуються умов обслуговування у рамках Тарифних пакетів Digital Bank та спрямовані на врегулювання наступних питань:

 • актуалізація задля відповідності вимогам Постанови НБУ №705 щодо необхідності вказання в договорах банківського рахунку права Банку встановлювати ліміти/
  обмеження на використання БПК, а також права Клієнта змінювати такі
  ліміти;
 • оптимізація та спрощення процесу обміну між Банком та Клієнтом повідомленнями щодо змін, які стосуються умов обслуговування;
 • формалізація процесу надання уповноваженим Клієнтами особам можливості здійснювати операції внесення готівкових коштів на рахунки Клієнтів;
 • внесення змін до типових Заяв на приєднання / на зміну умов обслуговування в частині замовлення послуг надання інформації щодо стану рахунку («GSM Banking» / «Розширений СМС Banking»).

Нова редакція Договору та додатків до нього діють з дня публікації відповідного повідомлення на сайті ПУМБ https://pumb.ua/ та доступні на сайті Digital Bank https://www.digital.pumb.ua/.

 У випадку виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся до Вашого персонального менеджера відділення «Online Branch» (з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00):

 • за телефоном 0 800 503 703 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),
 • з використанням чату, що розташований на сайті «Digital Bank»: www.digital.pumb.ua,
 • або в зручний для вас час на електронну поштову скриньку: [email protected].
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок