Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Ліміти на проведення клієнтами-фізичними особами операцій з використанням платіжної картки або її реквізитів
15 серпня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

З метою забезпечення заходів безпеки під час користування платіжною карткою та захисту від фінансових втрат, які можуть бути пов'язані з шахрайським використанням платіжної картки або її реквізитів, в ПАТ «ПУМБ» діють ліміти на проведення клієнтами-фізичними особами операцій з використанням платіжних карток емітованих ПАТ «ПУМБ» або їх реквізитів, в тому числі в системі «ПУМБ Online». Зняти готівку в сумі, що перевищує встановлений банком ліміт на зняття готівки в банкоматах ПАТ «ПУМБ», можна в касах відділень банку.

Збільшити ліміт, який встановлено на проведення операцій з платіжною картою або її реквізитів, можна, якщо звернутися у відділення банку або в Центр обслуговування клієнтів за номером +38 044 290 7 290 (згідно тарифів вашого оператора) або 490 – для дзвінків з мобільних телефонів за тарифами мобільних операторів. Ознайомитися з більш детальною інформацією про ліміти можна за посиланням.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок