Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Автоцивілку та добровільну автоцивілку тепер можна купити у всіх відділеннях ПУМБ
02 серпня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ з 1 серпня 2017 року почав продавати у своїх відділеннях поліси автоцивілки або ОСЦПВО (обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) та добровільної автоцивілки (ДСЦПВ −добровільне страхування цивільно-правової відповідальності) по всій території України. 

Переваги покупки полісів ОСЦПВО в ПУМБ:
• Можливість оформлення полісу зі страховою компанією-учасником системи прямого врегулювання збитків. У цьому випадку при ДТП, власник полісу може отримати виплату безпосередньо у свого страховика, а не у страховика винної сторони.
• Можливість оформлення полісу з відстрочкою вступу в силу полісу на 90 днів. Це дозволяє планувати витрати та не турбуватися про завершення поточного полісу. Також у випадку подорожчання вартості полісу ОСЦПВО у майбутньому, це дозволить оплатити поліс за поточними тарифами та заощадити.
• Знижка на поліс до 20%. Якщо клієнт більше року не потрапляв у ДТП в якості водія будь-якого транспортного засобу, то застосовується знижка 5%. Якщо більше 2-х років – знижка 10%. Якщо більше 3-х років – знижка 15%, а якщо 4 і більше років – знижка 20%.
• Обов’язкова знижка в розмірі 50 % для пільгових категорій громадян.
• Доставка оригіналу полісу за адресою, яку вкаже клієнт.

При купівлі полісу ОСЦПВО разом з полісом ДСЦПВ (добровільна автоцивілка) клієнт отримує:
• 0 грн франшизи по полісу ОСЦПВО;
• підвищення ліміту відповідальності по полісу ОСЦПВО на 100/300/500 тис. грн.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок