Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Понад 700 тис грн компенсацій отримали власники страховки «Мандрівник» від ПУМБ
24 травня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Українці, які вирушають за кордон, можуть у відділеннях банку ПУМБ оформити програми страхування «Мандрівник» від страхової компанії «АСКА». Ця страхова пропозиція заслуговує на увагу через те, що за два останні роки страхова компанія «АСКА» не відмовила у виплаті страхового відшкодування жодному клієнту зі страховкою «Мандрівник», і за 2015 та 2016 роки виплатила понад 720 тис. грн.

Страхову пропозицію «Мандрівник» розробили банк ПУМБ разом із СК «АСКА». У відділеннях ПУМБ можна оформити програми страхування «Мандрівник» − «Туризм», «Туризм + Спорт», «Туризм + Спорт + Гірські лижі». Вартість складає 10 $, 20 $ або 30 $ відповідно, за курсом НБУ на день оформлення. Страховий захист «Мандрівник» діє 30 календарних днів перебування за кордоном – за одну поїздку або протягом  декількох різних поїздок під час дії договору.

Договір страхування для тих, хто виїжджає за кордон – часто умова для в’їзду в іншу країну, а також медичний захист під час перебування за кордоном. У разі необхідності страховка забезпечує отримання медичної допомоги на місці, організацію та оплату медичного обслуговування.

Договір може оформити як резидент, так і нерезидент України у віці від 1 року (на дату укладення договору страхування) до 70 років (на дату закінчення договору страхування) строком на 1 рік, протягом якого можна в будь-який момент здійснювати поїздки за кордон. Страховий продукт можна придбати як для себе особисто, так і для рідних, дітей, друзів і знайомих. Територія страхового покриття за договором – весь світ, за винятком України, зон військових конфліктів і країн, щодо яких запроваджено санкції ООН. Франшиза за даною програмою не передбачена.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок