Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Путівник «Україна для Вас» допоможе зібрати 16 тисяч євро на принтер Брайля для незрячих
16 травня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Почалися продажі книги-путівника «Україна для Вас: найкращі маршрути очима інсайдерів». Всі гроші від продажу підуть на покупку принтера, який друкує книги для незрячих людей, а також на друк шрифтом Брайля тиражу «Гаррі Поттера». Путівник «Україна для Вас» створили банк ПУМБ і видання L'Officiel. В інтернеті путівник продається тільки на Yakaboo.ua.

Щоб купити сучасний принтер, потрібно продати 2500 книг за ціною 250 грн.

Цю книгу приємно купувати. У путівнику «Україна для Вас» 170 туристичних точок, і серед маршрутів немає Львова чи Одеси. Замість цього – Біле озеро з гліцерином для молодості, таємничі болота Міжрічинського парку і найкраща рибалка в Мезинському. Страви древлян на Житомирщині. Ферма з віслюками на Вінничині або кінний двір серед розкішних лугів на березі річки Снов.

Це місця, про які складно дізнатися в інтернеті. Краще купити книгу. Зібрати гроші на принтер можна разом – купіть «Україна для Вас: найкращі маршрути очима інсайдерів»!

 

Чому потрібен принтер?

В Україні близько 80 тисяч людей із суттєвими порушеннями зору. Це ніби населення двох міст розміром з Бориспіль.

Вони можуть читати шрифтом Брайля. За 25 років в Україні надрукували лише близько 300 видань шрифтом Брайля для дітей та дорослих. Основна частина - навчальна література та книги для дітей.

Середній тираж кожного видання – 20-30 штук. Книги передають з рук в руки. Знаходяться спонсори на видання окремих книг. Щоб друкувати більше і різноманітніше, волонтерам потрібен сучасний професійний принтер – BrailleBox вартістю близько 16 тисяч євро. 

Новим принтером буде користуватися Braille Studioсоціальна волонтерська ініціатива, яка 100% надрукованих книг роздає безкоштовно незрячим людям по всій Україні.

 

Як підтримати?

- Купіть книгу-путівниклітні мандрівки стануть яскравішими. Загляньте всередину книги – такого видання ще не було.

- Сподобалась книга? Залиште відгук на її сторінці на Yakaboo.

- Просимо: розкажіть про путівник своїм друзям або в соціальних мережах #УкраїнадляВас #напринтерБрайля

 

P.S. Як народилася ідея?

Книгу створили банк ПУМБ і видання L'Officiel. Спочатку це був обмежений тираж під маркетинговий проект. Але після низки запитань «А де мої знайомі можуть купити цю книгу?» народилася ідея: випустити новий тираж, і грошима від продажу підтримати тих, хто друкує книги шрифтом Брайля. А щоб книгу могли купувати по всій Україні, організацію продажів взяв на себе інтернет-магазин Yakaboo.ua.

Підтримайте проект і Ви!

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок