Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПУБЛІЧНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ ПАТ «ПУМБ»
03 квітня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти, повідомляємо про набуття чинності з 03.04.2017 нової редакції Публічної пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладання Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб (ДКБО).

Зміни внесені до Додатків №3 та №4 до ДКБО у зв’язку із:

˗ Впровадженням нового продукту Кредитна картка «SOLOМАНДРИ» з основною платіжною карткою MasterCard Platinum chip Pay Pass.
˗ Впровадженням нового типу платіжної картки для продукту «ВСЕМОЖУ» – MasterCard Gold instant.
˗ Наданням можливості замовлення додаткової іменної платіжної картки для продукту «ВСЕМОЖУ» - MasterCard Gold chip Pay Pass.

Ви можете ознайомитись з новою редакцією ДКБО за цим посиланням.
У разі незгоди із запропонованими змінами в Публічну пропозицію ПАТ «ПУМБ», Ви маєте право до набуття чинності нової редакції розірвати Договір без сплати додаткової комісії за його розірвання.

За наявності додаткових питань звертайтесь до відділень ПАТ «ПУМБ» (перелік відділень Банку доступний за цим посиланням: about.pumb.ua/map) або в Центр обслуговування клієнтів за телефонами: +380442907290 – для дзвінків по Україні та з-за кордону за тарифами відповідного оператора, 490 – для дзвінків з мобільних телефонів за тарифами мобільних операторів.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок