Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПУБЛІЧНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ ПАТ «ПУМБ»
03 April 2017
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Шановні клієнти, повідомляємо про набуття чинності з 03.04.2017 нової редакції Публічної пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладання Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб (ДКБО).

Зміни внесені до Додатків №3 та №4 до ДКБО у зв’язку із:

˗ Впровадженням нового продукту Кредитна картка «SOLOМАНДРИ» з основною платіжною карткою MasterCard Platinum chip Pay Pass.
˗ Впровадженням нового типу платіжної картки для продукту «ВСЕМОЖУ» – MasterCard Gold instant.
˗ Наданням можливості замовлення додаткової іменної платіжної картки для продукту «ВСЕМОЖУ» - MasterCard Gold chip Pay Pass.

Ви можете ознайомитись з новою редакцією ДКБО за цим посиланням.
У разі незгоди із запропонованими змінами в Публічну пропозицію ПАТ «ПУМБ», Ви маєте право до набуття чинності нової редакції розірвати Договір без сплати додаткової комісії за його розірвання.

За наявності додаткових питань звертайтесь до відділень ПАТ «ПУМБ» (перелік відділень Банку доступний за цим посиланням: about.pumb.ua/map) або в Центр обслуговування клієнтів за телефонами: +380442907290 – для дзвінків по Україні та з-за кордону за тарифами відповідного оператора, 490 – для дзвінків з мобільних телефонів за тарифами мобільних операторів.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback