Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ запустив сервіс FactorEx для передачі документів на фінансування в електронному вигляді
10 листопада 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) розпочав співпрацю з компанією «Е-КОМ», в рамках якої стало можливим використання унікального сервісу FactorEx. Сервіс побудований на основі обміну електронними документами між учасниками факторингової операції в єдиному онлайн середовищі.

FactorEx дозволить здійснювати факторингові операції, а також проводити валідацію реєстрів, за допомогою електронного цифрового підпису без паперового оформлення документів і візиту в банк.

Вся процедура факторингового фінансування буде відбуватися в онлайн-режимі та займати не більше 3 секунд, а погашення фінансових коштів буде здійснюватися без територіальної прив'язки до банку.

Використання сервісу FactorEx і передача документів на фінансування в електронному вигляді дозволить ПУМБ автоматизувати процес факторингового фінансування та збільшити швидкість поточних операцій, а також заощадить час і ресурси клієнта.

Факторинг від ПУМБ – механізм майбутнього для Вашого бізнесу!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок