Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Процесинговий центр ПУМБ буде надавати послуги ПАТ «КБ «ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ»
26 жовтня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Процесинговий Центр Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) уклав договір про комплексне співробітництво з ПАТ «КБ «ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ».

У рамках договору партнерство з ПАТ «КБ «БАНК ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ» передбачає надання послуг Процесингового Центру ПУМБ, Центру персоналізації, а також послуг ПУМБ як банку-спонсора для отримання ПАТ «КБ «БАНК ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ» статусу учасника в міжнародній платіжній системі MasterCard Worldwide .

Сьогодні Процесинговий Центр ПУМБ надає послуги 24 банкам-партнерам, які також є учасниками об'єднаної мережі банкоматів «Радіус», і є одним з найбільших операторів послуг в сфері емісії та обслуговування платіжних карт. Надійність і якість послуг, що надаються Процесинговим Центром була неодноразово підтверджена нагородами Visa International та MasterCard Worldwide.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок