Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ кредитує на особисті потреби фізичних осіб-підприємців з мінімальним пакетом документів
29 вересня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ кредитує готівкою клієнтів, які свій основний дохід отримують від підприємницької діяльності. Ліміт кредитування готівкою для фізичних осіб-підприємців на власні потреби складає до 50 000 грн.

Довідка про доходи не потрібна. Пакет документів для кредиту для ФОП на особисті потреби потрібний мінімальний – паспорт громадянина України, ІПН клієнта та оригінал виписки з державного реєстру. Підприємець повинен бути зареєстрований не менше року та вести свою справу не менше шести місяців.

Це одна з небагатьох пропозицій на ринку для фізичних осіб, які отримують дохід як підприємці та хочуть оформити кеш-кредит для своїх особистих потреб. Оформлення та отримання кеш-кредиту в ПУМБ займає 1 візит і близько 1 години – від початку введення заявки у відділенні до моменту, коли гроші вже у клієнта. 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок