
Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) почав кредитувати покупців магазинів СОТА АЛЬЯНС. У кредит від ПУМБ можна оформити покупку до 25000 гривень без обов'язкового початкового внеску, а також без відсотків на період до 6 місяців. Мобільні телефони та аксесуари в кредит від ПУМБ можна купити в 57 магазинах мережі по Україні.
В мережі СОТА АЛЬЯНС Перший Український Міжнародний Банк реалізував механізм кредитування за допомогою брокерського програмного забезпечення без присутності в магазинах фахівця банку.
Через брокерський канал продажів ПУМБ видає товарні кредити в мережах АЛЛО, Ельдорадо, Фокстрот, МOYO, Цитрус, Ringoo, і т. д. Інтеграцію банку з брокерським програмним забезпеченням роздрібної мережі команда цільового кредитування ПУМБ (під ТМ «Ренесанс Кредит») реалізувала першою на ринку у 2013 році.- Соціальний проєкт «Ми однієї крові» створив колекцію футболок із віршами Жадана та ілюстраціями Марії Федорівни
- Портфель авальованих ПУМБ векселів досяг позначки у 850 млн грн
- ПУМБ продовжує співпрацю із міжнародними системами Western Union та MoneyGram
- ПУМБ та КНУ імені Тараса Шевченка об'єднали зусилля для розвитку майбутніх експертів банківської сфери
- ПУМБ отримав нагороду STP Award за високу якість платежів
- ПУМБ розпочинає новий сезон програми «БезуМОВНА підтримка 2.0»
Отримати на e-mail
Новину відправлено

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок