Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ продовжує виплати коштів вкладникам АТ «Банк «Фінанси та Кредит»
03 березня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

З 3 березня 2016 року ПУМБ продовжує виплати гарантованих сум вкладникам банку «Фінанси та Кредит» - фізичним особам, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Виплати здійснюються з 3 березня до 13 квітня 2016 року включно у будь-якому працюючому відділенні ПУМБ по всій території України.

Для комфорту вкладників, які отримують компенсації ФГВФО, ПУМБ запустив онлайн реєстрацію на сайті банку http://pumb.ua/ua/fgv/, де в режимі 24/7 можна забронювати час для отримання виплати та обрати найближче відділення ПУМБ.

Виплати вкладникам здійснюватимуться у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Нагадаємо, що вже більше 30% виплачених коштів вкладники банку «Фінанси та кредит» розмістили на депозитах в ПУМБ. При цьому найбільшою популярністю користується строковий депозит «Дохідний» (85%) та депозит без обмежень доступу до коштів «Вільний» (10%).

Більш детальну інформацію для вкладників банку «Фінанси та кредит» щодо отримання грошових компенсацій можна дізнатися на спеціальній сторінці банку http://pumb.ua/ua/finansi-the-credit/.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок