Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ відновив виплати коштів вкладникам ПАТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»
23 грудня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний банк (ПУМБ) з 23 грудня 2015 року до 3 лютого 2016 року здійснює виплату гарантованих сум вкладів клієнтам ПАТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» - фізичним особам, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Виплати здійснюються у будь-якому працюючому відділенні Першого Українського по всій території України

ПУМБ здійснює виплати вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» вказували місце реєстрації проживання у наступних областях: Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Луганська, Сумська, Чернігівська області, АР Крим та м. Севастополь.

Для комфорту вкладників, які отримують компенсації ФГВФО, Перший Український запустив онлайн реєстрацію на сайті банку http://pumb.ua/ua/fgv/, де 24/7 можна забронювати час для отримання виплати та обрати найближче відділення ПУМБ.

Виплати вкладникам здійснюватимуться у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Привабливі пропозиції від ПУМБ для вкладників АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» - депозити «Дохідний» та «Вільний», що дозволяють ефективно розпорядитись коштами з вкладу та отримати додатковий дохід.

Більш детальну інформацію для вкладників ПАТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» щодо отримання грошових компенсацій можна дізнатися на спеціальній сторінці банку http://pumb.ua/ua/finansi-the-credit/

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок