Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Online виписки за корпоративними картковими рахунками тепер доступні клієнтам ПУМБ
19 жовтня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Починаючи з 5 жовтня 2015 року корпоративним клієнтам Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ), які використовують інтернет-банкінг ПУМБ-Online Корпоративний, доступний сервіс, що дозволяє отримувати виписки про рух коштів на корпоративних картках підприємства, а також формувати реєстри операцій за корпоративними картковими рахунками за період.

В рамках даного сервісу в електронному вигляді доступні виписки за кожен день. Наявність на виписках електронного підпису співробітника банку, дозволяє відразу ж використовувати їх в бухгалтерській звітності підприємства. В рамках реєстрів операцій у клієнтів є можливість вивантажувати здійснені операції за період, що їх цікавить у розрізі карт і типів операцій. При цьому реєстр операцій можна формувати на поточну календарну дату, включаючи операції, проведені на момент формування реєстру, тобто в режимі реального часу.

«Беручи до уваги необхідність оптимізації бухгалтерської звітності на підприємстві, а також спрощення контролю руху коштів на корпоративних картках ми реалізували функціонал, який дозволяє не тільки отримувати виписки за корпоративними картками за минулий період в розрізі типів операцій, але й бачити операції в розрізі карт в режимі online. Дані доопрацювання істотно спростять оперативне управління грошовими коштами підприємства, тим самим заощадивши часові та фінансові ресурси як бухгалтерів підприємства, так й власників корпоративних карток», – коментує Антон Гурбан, начальник управління транзакційних послуг ПУМБ.

Більш докладно про переваги дистанційних сервісів від ПУМБ можна дізнатися на сайті або у відділенні банку.  

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок