Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Online виписки за корпоративними картковими рахунками тепер доступні клієнтам ПУМБ
19 October 2015
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Починаючи з 5 жовтня 2015 року корпоративним клієнтам Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ), які використовують інтернет-банкінг ПУМБ-Online Корпоративний, доступний сервіс, що дозволяє отримувати виписки про рух коштів на корпоративних картках підприємства, а також формувати реєстри операцій за корпоративними картковими рахунками за період.

В рамках даного сервісу в електронному вигляді доступні виписки за кожен день. Наявність на виписках електронного підпису співробітника банку, дозволяє відразу ж використовувати їх в бухгалтерській звітності підприємства. В рамках реєстрів операцій у клієнтів є можливість вивантажувати здійснені операції за період, що їх цікавить у розрізі карт і типів операцій. При цьому реєстр операцій можна формувати на поточну календарну дату, включаючи операції, проведені на момент формування реєстру, тобто в режимі реального часу.

«Беручи до уваги необхідність оптимізації бухгалтерської звітності на підприємстві, а також спрощення контролю руху коштів на корпоративних картках ми реалізували функціонал, який дозволяє не тільки отримувати виписки за корпоративними картками за минулий період в розрізі типів операцій, але й бачити операції в розрізі карт в режимі online. Дані доопрацювання істотно спростять оперативне управління грошовими коштами підприємства, тим самим заощадивши часові та фінансові ресурси як бухгалтерів підприємства, так й власників корпоративних карток», – коментує Антон Гурбан, начальник управління транзакційних послуг ПУМБ.

Більш докладно про переваги дистанційних сервісів від ПУМБ можна дізнатися на сайті або у відділенні банку.  

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback