Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ продовжує виплати коштів вкладникам «ІМЕКСБАНК» за договорами зі строком дії до 21 квітня 2015
13 травня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Починаючи з 12 травня 2015 р. виплата коштів  вкладникам здійснюється за договорами, строк дії яких закінчився  до 21 квітня 2015 р. включно.

ПАТ «ПУМБ» продовжує виплати гарантованих сум вкладів клієнтам АТ «ІМЕКСБАНК» - фізичним особам, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.    

Із 12.05.2015 р. виплата коштів вкладникам АТ «ІМЕКСБАНК» здійснюється за договорами, строк дії яких закінчився до 21 квітня 2015 р. включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки), відповідно до рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Виплати здійснюються у період до 26 травня 2015 р. у будь-якому працюючому відділенні Першого Українського Міжнародного Банку, включаючи відділення «Ренесанс Кредит», по всій Україні.

Перший Український здійснює виплати вкладникам, які уклали договори банківського вкладу/рахунку з АТ «ІМЕКСБАНК» у відділеннях АТ «ІМЕКСБАНК», що розташовані у Харківській та Львівській областях.

Виплати вкладникам здійснюються у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення АТ «ІМЕКСБАНК» до категорії неплатоспроможних та початку виведення неплатоспроможного банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Зараз для вкладників АТ «ІМЕКСБАНК» діють пропозиції у ПУМБ – зокрема, депозити «Спокійний» та «Вільний», що дозволяють ефективно розпорядитись коштами з вкладу та отримати додатковий дохід.  Більш детальну інформацію для вкладників АТ «ІМЕКСБАНК» щодо отримання грошових компенсацій можна дізнатися на спеціальній сторінці банку http://pumb.ua/ua/imex/.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок