Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

FUIB continues the repayment of funds to depositors of the JSC “IMEXBAMK” under the agreements expiring before April, 21, 2015
13 May 2015
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Починаючи з 12 травня 2015 р. виплата коштів  вкладникам здійснюється за договорами, строк дії яких закінчився  до 21 квітня 2015 р. включно.

ПАТ «ПУМБ» продовжує виплати гарантованих сум вкладів клієнтам АТ «ІМЕКСБАНК» - фізичним особам, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.    

Із 12.05.2015 р. виплата коштів вкладникам АТ «ІМЕКСБАНК» здійснюється за договорами, строк дії яких закінчився до 21 квітня 2015 р. включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки), відповідно до рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Виплати здійснюються у період до 26 травня 2015 р. у будь-якому працюючому відділенні Першого Українського Міжнародного Банку, включаючи відділення «Ренесанс Кредит», по всій Україні.

Перший Український здійснює виплати вкладникам, які уклали договори банківського вкладу/рахунку з АТ «ІМЕКСБАНК» у відділеннях АТ «ІМЕКСБАНК», що розташовані у Харківській та Львівській областях.

Виплати вкладникам здійснюються у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення АТ «ІМЕКСБАНК» до категорії неплатоспроможних та початку виведення неплатоспроможного банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Зараз для вкладників АТ «ІМЕКСБАНК» діють пропозиції у ПУМБ – зокрема, депозити «Спокійний» та «Вільний», що дозволяють ефективно розпорядитись коштами з вкладу та отримати додатковий дохід.  Більш детальну інформацію для вкладників АТ «ІМЕКСБАНК» щодо отримання грошових компенсацій можна дізнатися на спеціальній сторінці банку http://pumb.ua/ua/imex/.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback