Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ збільшив регулятивний капітал майже на 300 млн грн
18 березня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Згідно рішення загальних зборів акціонерів ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк» та рішення акціонера АТ «Банк Ренесанс Капітал» від 14 березня 2015 року банки об’єднали баланси. В результаті регулятивний капітал ПУМБ збільшився на 295 млн грн або на 6%, а показник достатності (адекватності) регулятивного капіталу ПУМБ поліпшився на 0,5% згідно методики оцінки НБУ.

«ПУМБ – один з небагатьох українських банків, які не потребують докапіталізації згідно оцінки НБУ, що була проведена в рамках стрес-тестування минулого року. Збільшення регулятивного капіталу – це ще один якір надійності для наших вкладників в цей складний час», – відзначив Сергій Черненко, голова правління ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок