Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ призупиняє діяльність в зоні АТО
08 серпня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) повідомляє про призупинення здійснення фінансових операцій у населених пунктах, які не контролюються українською владою згідно Постанови НБУ №466 від 6 серпня 2014 р.

Відповідно до даної постанови ПУМБ призупиняє діяльність 30 відділень в Донецькій та Луганскій областях.

«Ми відповідально ставимося до виконання своїх зобов'язань і докладаємо всіх зусиль для того, щоб обслуговувати клієнтів навіть у найбільш «гарячих» регіонах України. Однак ситуація, що склалася в країні, унеможливлює функціонування банку на території проведення АТО. У зв'язку з цим, ПУМБ призупиняє роботу своїх відділень у даному регіоні, дотримуючись законодавства України», - заявив Сергій Черненко, голова правління ПУМБ

При цьому на підконтрольній українській владі території, продовжують роботу 8 відділень ПУМБ в таких містах, як Артемівськ, Костянтинівка, Красноармійськ, Краматорськ, Світлодарськ, Слов’янськ, Соледар, Сєвєродонецьк. 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок