Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ оголошує про зміну в складі Правління
22 липня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Стефан Гуглієрі, виконавчий директор Першого Українського Міжнародного Банку, прийняв рішення залишити свій пост. У свою чергу, Наглядова рада ПУМБ вирішила припинити повноваження Стефана Гуглієрі в якості Члена Правління банку та вивести його зі складу Правління.

Стефан Гуглієрі продовжить співпрацю з ПУМБ в якості консультанта з розвитку роздрібного бізнесу. Незважаючи на те, що формат присутності пана Гуглієрі в ПУМБ змінюється, він залишається в банку.

Стефан Гуглієрі приєднався до команди ПУМБ в квітні 2012, зайнявши пост виконавчого директора і Члена Правління, відповідального за роздрібний бізнес. Водночас Стефан був Головою Наглядової ради АТ «Банк Ренесанс Капітал».

Правління ПУМБ дякує Стефану Гуглієрі за значний внесок у досягнення Банківської Групи ПУМБ. Команда роздробу на чолі зі Стефаном Гуглієрі впровадила ряд знакових проектів для банку в 2013 році.

Завдяки вже створеній базі Перший Український Міжнародний Банк продовжить розвиток роздрібного бізнесу, щоб стати банком першого вибору для клієнтів – фінансовим радником і помічником, що розуміє і передбачає потреби клієнтів та пропонує ефективні рішення.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок