Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ увійшов до числа лідерів рейтингу «50 провідних банків України 2013» газети «Коммерсант Україна»
27 березня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) увійшов до числа лідерів у ряді номінацій рейтингу «50 провідних банків України 2013», складеному редакцією газети «Комерсант Україна» разом з аналітичною групою компанії «Фінансовий клуб». Автори рейтингу проаналізували результати діяльності українських банків та їх пропозиції для клієнтів. ПУМБ прийняв участь у 12 номінаціях рейтингу.

Згідно з даними рейтингу, лідером у номінації «Кращий корпоративний банкір» став Олексій Волчков, заступник голови правління ПУМБ. Крім цього, до трійки лідерів у номінаціях «Кращий фінансовий директор» та «Кращий операційний директор» увійшли фінансовий директор ПУМБ Ігор Кожевін та заступник голови правління ПУМБ з операційної діяльності Томаш Вишневський.

Також ПУМБ зайняв друге місце в номінації «Інтернет- банкінг». При розрахунках даного рейтингу враховувалася кількість клієнтів, які активували повний інтернет-доступ до управління рахунком і функціонал інтернет-банкінгу. В даній номінації оцінювалися наступні критерії: можливість здійснювати платежі; поповнювати депозит; погашати кредит; отримання виписки по рахунку і принт-скрін оплаченої квитанції; оформлення кредитних заявок; онлайн-переказ грошей на інший рахунок, відкритий у цьому банку; онлайн-переказ на рахунок, відкритий в іншому банку; здійснення SWIFT-переказів через сайт банку; оплата комунальних послуг. Крім того, враховувалися можливість зняття грошей в банкоматі без карти, наявність мобільних додатків (для iOS, Android, Windows Phone) і адаптованого сайту для відвідування з мобільних пристроїв.

Крім цього, ПУМБ зайняв друге місце в номінації «Обслуговування юридичних осіб», а також увійшов до десятки лідерів у таких номінаціях, як «Кредити малому і середньому бізнесу», «Private - banking», «Автокредити», «Кредит готівкою» і «Карткові кредити».

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок