Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Перший Український та «Star Club» вітають жінок зі святом весни
05 березня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) напередодні Міжнародного жіночого дня 8 березня пропонує вигідні знижки у численних партнерів програми лояльності «Star Club».

Партнерами програми лояльності виступають кафе, ресторани, АЗС, готелі, магазини одягу та взуття, білизни, товарів для краси та здоров'я, ювелірних виробів, електроніки і мобільних пристроїв. Приємні знижки при покупках отримують всі власники платіжних карт ПУМБ або «Ренесанс Кредит».

Кількість партнерів програми лояльності «Star Club» постійно зростає, і в лютому до неї, в тому числі, приєдналися партнери з мережею торгових точок по всій Україні:

  • Туристична компанія «Поїхали з нами», знижка 5%, сайт poehalisnami.ua
  • Туристична компанія «Соната-тревел», знижка 3%, сайт sonata-travel.com
  • Страхова компанія «Гарант Авто», знижка 10%, сайт garant-auto.ua

Весняного шопінгу і сонячного настрою!

Довідка

«Star Club» − це програма лояльності, в якій учасники отримують миттєві знижки при розрахунках за товари або послуги за допомогою платіжної картки. Для участі в програмі достатньо мати будь-яку платіжну картку від Першого Українського або банку «Ренесанс Кредит». Знижки надаються у торгових точках партнерів програми, де розміщений логотип «Star Club».

Повний перелік партнерів знаходиться на сайті www.star-club.com.ua.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок