Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ демонструє високу якість обслуговування клієнтів
07 серпня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) продовжує системну діагностику якості обслуговування у всіх точках взаємодії з клієнтами за допомогою щоквартальних досліджень «Таємний покупець». Виміри проводяться за підтримки консалтингової компанії 4Service.

Загальний показник якості обслуговування у мережі відділень ПУМБ за результатами 2-го кварталу 2013 р. становив 91,12 балів, що відповідає категорії «відмінно». У порівнянні з 1 кварталом 2013 року показник збільшився на 2,36 бала. Це сталося завдяки суттєвому покращенню рівня обслуговування клієнтів масового ринку. Позитивна динаміка спостерігається у відділеннях та філіалах по всій Україні.

У 2 кварталі 2013 року 94% відділень показали тотальний індекс обслуговування на рівні «добре» і «відмінно».

«Результати дослідження підтверджують, що розроблені ПУМБ стандарти обслуговування відповідають потребам та очікувань клієнтів. Окрім чіткого дотримання стандартів, наші спеціалісти демонструють високу залученість у вирішенні питань клієнтів, що вирізняє банк з-поміж інших фінансових установ. Наша головна мета – утримувати лояльність клієнтів та підвищувати їх задоволеність від співпраці з банком», – коментує Наталя Шматько, начальник управління якості обслуговування ПУМБ.

Про методику «Таємний покупець»:

Таємний покупець – оцінка якості обслуговування з допомогою фахівців, які у відділенні банку грають ролі звичайних клієнтів. Значення показників тотального індексу якості обслуговування: 0-59 балів – незадовільно, 60-75 – задовільно, 76-89 балів – добре, 90-100 балів – відмінно.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок