Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Депозит «Прогресивний» від ПУМБ
01 серпня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) повідомляє про запуск нового депозиту «Прогресивний». Пропозиція буде цікавою тим клієнтам, які прагнуть примножити свої заощадження в доларах США.

Депозит «Прогресивний» є строковим вкладом з прогресивною процентною ставкою і широким вибором строків вкладу: 6, 9, 12 та 18 місяців. Прибутковість депозиту зростає щомісяця і сягає 10% річних за вкладом строком 12 місяців, а за вкладом на 18 місяців − до 11% річних. Мінімальна сума вкладу − 1000 доларів США, виплата процентів − в кінці строку.

ПУМБ входить до ТОП-10 банків за обсягом залучених коштів приватних осіб. За підсумками 1 півріччя 2013 року обсяг коштів фізичних осіб ПУМБ склав більше 11,5 млрд. грн., що на 21,2% вище у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

ПУМБ є учасником Державного Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 1999 року. Рейтингове агентство «Кредит Рейтинг» регулярно підтверджує рейтинг надійності депозитів ПУМБ на рівні «5» (найвища надійність).

Відкрити депозит «Прогресивний» можна в будь-якому з 157 відділень ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок