Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Грошові перекази по системі MoneyGram доступні у всіх відділеннях ПУМБ
10 липня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

З 10 липня 2013 року р. клієнти Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) можуть скористатися послугою грошових переказів через міжнародну систему MoneyGram у всіх відділеннях банку.

Компанія MoneyGram є світовим лідером у галузі грошових переказів по всьому світу та працює у тісній співпраці з 300000 спеціально підібраними агентами в 197 країнах і регіонах. Серед головних переваг системи: можливість відправлення та отримання переказів як у доларах США так і євро; висока швидкість здійснення переказів – грошові кошти можуть бути отримані вже через кілька хвилин після відправлення в будь-якому куточку світу; привабливі тарифи на відправлення переказів, а по ряду затребуваних напрямів (СНД, Грузія, Ізраїль, країни Прибалтики) діють спеціальні тарифи.

Для переказу грошей відправникові досить вказати ім'я одержувача і країну призначення, заповнивши просту форму. Відкривати рахунки в банку ні відправнику, ні одержувачу не потрібно (крім випадків визначених законодавством).

Прийнятні тарифи, а також простота, зручність і швидкість оформлення грошових переказів є головними вимогами клієнтів сьогодні. ПУМБ прагне відповідати даним вимогам і надавати своїм клієнтам максимально якісний сервіс.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок