Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Портфель депозитів ПУМБ перевищив 1 млрд. доларів США
26 вересня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Станом на вересень 2012 року портфель депозитів фізичних осіб Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) перевищив 1 млрд. доларів США. Тільки за 8 місяців поточного року загальний депозитний портфель банку збільшився на 100 млн. доларів США.

З початку року депозитний портфель банку збільшився на 8,0%, при цьому частка ринку ПУМБ на 01.07.2012 склала 2,95%. У II кварталі ПУМБ випередив ринок за темпами приросту депозитного портфелю. У серпні рейтингове агентство «Кредит Рейтинг» підтвердило рейтинг надійності депозитів ПУМБ на рівні «5» (найвища надійність).

За підсумками першого півріччя 2012 року ринок термінових ресурсів фізичних осіб збільшився на 8,9% до 32,6 млрд. доларів США. У другому кварталі спостерігалося уповільнення зростання ринку банківських депозитів в порівнянні з попереднім кварталом: приріст у I кварталі 2012 року склав 6,4%, а в другому – 2,4%. Для ПУМБ також було характерним зменшення темпів приросту гривневого портфелю та збільшення портфелю в доларах США.

Найбільшою популярністю користуються такі депозитні пропозиції ПУМБ як «Прибутковий», «Накопичувальний» та «Вільний». Прибутковість строкових депозитів у ПУМБ досягає 24,1% в гривні, 8,1% в доларах США та 6,6% в євро для постійних клієнтів-учасників Програми лояльності.

Нагадаємо, що до 20-річчя ПУМБ була запропонована депозитна акція «Знайдено золото», яка проходить з 22 червня до 30 вересня 2012 р. Щомісяця серед клієнтів банку, які відкрили в період проведення акції строковий депозит, розігруються 20 золотих злитків вагою 20 грам, а в кінці акції головний приз – золотий злиток вагою 500 грам.

«ПУМБ залишається лідером за залученням депозитів та є одним з найбільш стійких і ліквідних банків країни. Наші клієнти не тільки довіряють нам свої кошти, але й рекомендують банк своїм знайомим. Оформити депозит в ПУМБ просто, а користувачі інтернет-банкінгу «ПУМБ online» можуть розмістити депозит прямо з комп'ютера, планшета або будь-якого мобільного телефону» − говорить Стефан Гуглієрі, виконавчий директор і керівник роздрібного бізнесу ПУМБ.

Детальна інформація про депозити ПУМБ для фізичних осіб розміщена на сайті банку в розділі Депозити.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок