Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Сергій Черненко призначений Першим Заступником Голови Правління Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ)
27 липня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

14 квітня відбулося засідання Наглядової Ради Першого Українського Міжнародного Банку, в результаті якого Сергій Черненко, який раніше обіймав посаду Заступника Голови Правління ПУМБ з ризик менеджменту, був призначений Першим Заступником Голови Правління ПУМБ з 15 квітня 2011 року (Протокол №144 від 14.04.2011 р.).

Пан Черненко пов’язав свою кар’єру з ПУМБ, приєднавшись до команди молодих фахівців Банку в ролі ризик-менеджера відразу після закінчення Донецького Державного Технічного університету. За більш ніж десять років роботи, Сергій Черненко досяг значних результатів, займаючись управлінням ринковими, операційними та кредитними ризиками, а також збором простроченої заборгованості. Серед його останніх досягнень – побудова внутрішньобанківської структури збору заборгованості в корпоративному та роздрібному сегментах.

Коротка біографічна довідка

Сергій Черненко народився у 1973 році.

Освіту здобув у Донецькому Державному Технічному університеті, який закінчив за фахом «Міжнародні економічні відносини і менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Пан Черненко пов'язав свою кар'єру з ПУМБ. Почавши роботу у Банку у 1997 році на посаді спеціаліста Центрального управління оцінки ризиків, у 2005 році він став начальником Центрального управління ризиків і входив до складу Правління ПУМБ. У лютому 2006 року Сергій Черненко був запрошений на позицію Члена Наглядової Ради ПУМБ, яку займав до березня 2008 року. З вересня 2008 року – Заступник Голови Правління ПУМБ.

У компетенції Сергія Черненко – визначення політики Банку у сфері ризик-менеджменту, координація роботи з управління проблемними активами і врегулювання простроченої заборгованості, а також формування встановлених резервів під кредитні ризики.

Довідка
 
ПУМБ входить до групи найбільших банків України і є універсальним банком, діяльність якого зосереджена на комерційних, роздрібних і інвестиційно-банківських операціях. Банк заснований в 1991 році. Головний акціонер Банку - ТОВ «СКМ Фінанс» (89.87% акціонерного капіталу). На даний момент всеукраїнська регіональна мережа ПУМБ налічує 11 філій і 124 відділення.

У 2010 році ПУМБ увійшов до Рейтингу тисячі найбільших банків світу за версією журналу Тhe Ваnker, дебютувавши з 905-ій позиції. Банк є одним з лідерів з інформаційної прозорості серед українських банків згідно з результатами дослідження міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's, Агентства фінансових ініціатив та Проекту USAID «Розвиток ринків капіталу» за 2010 рік.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок