Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Сергій Черненко призначений Першим Заступником Голови Правління Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ)
27 July 2012
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

14 квітня відбулося засідання Наглядової Ради Першого Українського Міжнародного Банку, в результаті якого Сергій Черненко, який раніше обіймав посаду Заступника Голови Правління ПУМБ з ризик менеджменту, був призначений Першим Заступником Голови Правління ПУМБ з 15 квітня 2011 року (Протокол №144 від 14.04.2011 р.).

Пан Черненко пов’язав свою кар’єру з ПУМБ, приєднавшись до команди молодих фахівців Банку в ролі ризик-менеджера відразу після закінчення Донецького Державного Технічного університету. За більш ніж десять років роботи, Сергій Черненко досяг значних результатів, займаючись управлінням ринковими, операційними та кредитними ризиками, а також збором простроченої заборгованості. Серед його останніх досягнень – побудова внутрішньобанківської структури збору заборгованості в корпоративному та роздрібному сегментах.

Коротка біографічна довідка

Сергій Черненко народився у 1973 році.

Освіту здобув у Донецькому Державному Технічному університеті, який закінчив за фахом «Міжнародні економічні відносини і менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Пан Черненко пов'язав свою кар'єру з ПУМБ. Почавши роботу у Банку у 1997 році на посаді спеціаліста Центрального управління оцінки ризиків, у 2005 році він став начальником Центрального управління ризиків і входив до складу Правління ПУМБ. У лютому 2006 року Сергій Черненко був запрошений на позицію Члена Наглядової Ради ПУМБ, яку займав до березня 2008 року. З вересня 2008 року – Заступник Голови Правління ПУМБ.

У компетенції Сергія Черненко – визначення політики Банку у сфері ризик-менеджменту, координація роботи з управління проблемними активами і врегулювання простроченої заборгованості, а також формування встановлених резервів під кредитні ризики.

Довідка
 
ПУМБ входить до групи найбільших банків України і є універсальним банком, діяльність якого зосереджена на комерційних, роздрібних і інвестиційно-банківських операціях. Банк заснований в 1991 році. Головний акціонер Банку - ТОВ «СКМ Фінанс» (89.87% акціонерного капіталу). На даний момент всеукраїнська регіональна мережа ПУМБ налічує 11 філій і 124 відділення.

У 2010 році ПУМБ увійшов до Рейтингу тисячі найбільших банків світу за версією журналу Тhe Ваnker, дебютувавши з 905-ій позиції. Банк є одним з лідерів з інформаційної прозорості серед українських банків згідно з результатами дослідження міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's, Агентства фінансових ініціатив та Проекту USAID «Розвиток ринків капіталу» за 2010 рік.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback