Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Moody’s змінило прогноз рейтингу ПУМБ з «негативного» на «стабільний»
27 липня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

19 травня 2011 року міжнародне рейтингове агентство Moody's переглянуло прогноз по глобальному рейтингу в національній валюті B2 і по рейтингу боргових зобов'язань в іноземній валюті Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) з «негативного» на «стабільний». У той же час, агентство підвищило рейтинг банку за національною шкалою з А3.ua до A2.ua і підтвердило решту рейтингів банку: рейтинг фінансової стійкості банку E + (BFSR), довгостроковий рейтинг за депозитами в іноземній валюті B3, а також короткостроковий рейтинг за депозитами в національній та іноземній валюті Not Prime. Всі глобальні рейтинги, а також рейтинг фінансової стійкості банку (BFSR) мають стабільний прогноз, в той час як рейтинг за національною шкалою не має якогось специфічного прогнозу.

Рейтингові дії були здійснені Moody's після оцінки аудованої фінансової звітності ПУМБ за 2010 рік, підготовленої відповідно до МСФЗ.
Згідно з повідомленням Moody's «зміна прогнозу рейтингів ПУМБ обумовлена стабілізацією показників якості активів Банку та поліпшенням його прибутковості в 2010 році, що в поєднанні зі стабільним операційним доходом, адекватним формуванням резервів і регулятивного капіталу має забезпечити достатню капіталізацію ПУМБ в середньостроковій перспективі».
 
Офіційний прес-реліз рейтингового агентства Moody's стосовно цих рейтингових дій можна знайти на сайті агентства (www.moodys.com).

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок