Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Акція «Спробуйте-Вам сподобається» від ПУМБ і Visa
25 липня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Стартував новий сезон спільної акції «Спробуйте - Вам сподобається» від Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) та Міжнародної платіжної системи Visa. Клієнти ПУМБ - власники зарплатних карт Visa Electron/Visa мають можливість виграти грошові призи, просто розплачуючись за товари та послуги. Активні користувачі платіжних карт мають великі шанси виграти один з численних грошових призів на суму 500 гривень.

Стати учасником Акції просто. Держателю картки Visa Electron / Visa необхідно в період з 1 жовтня 2011 року по 31 січня 2012 року (включно) здійснити хоча б одну операцію з оплати товарів або послуг у торгово-сервісних підприємствах, пристроях самообслуговування (терміналах самообслуговування, банкоматах) або з використанням мережі Інтернет (включаючи поповнення рахунку номерів мобільних телефонів, оплату комунальних платежів) на будь-яку суму. Чим більше операцій - тим вищі шанси виграти приз!

«З кожним роком все більше клієнтів ПУМБ надають перевагу використанню платіжної карти при розрахунках за товари та послуги, минаючи зняття коштів у банкоматі, оскільки проведення операції в POS-терміналах для власника карти є безкоштовним - коментує Дмитро Крепак, Заступник Голови Правління з роздрібного бізнесу ПУМБ. - Користуватися карткою при розрахунках зручно, безпечно і престижно, оскільки завдяки регулярним акцій ПУМБ і Visa власники карток отримують привілеї, знижки і призи».

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок