Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ - №1 за прозорістю серед фінансових установ України
25 липня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

За результатами першого в Україні Індексу прозорості та підзвітності компаній Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) є №1 за прозорістю серед фінансових установ України. Таким чином, вже другий рік поспіль банк є серед лідерів з інформаційної прозорості*.

Індекс започаткований в рамках Проекту «Об'єднуємося ради реформ (UNITER)», що виконується Pact і фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) з метою стимулювання компаній до більшого рівня розкриття інформації.

Індекс розрахований на основі методики організації Beyond Business (Ізраїль). Головна відмінна ознака Індексу в тому, що перевірити достовірність його результатів може будь-який користувач інтернету, адже необхідна для цього інформація знаходиться у відкритому доступі, а чіткі та зрозумілі критерії (звітність, навігація, доступність, прозорість) оцінювання значно знижують рівень суб’єктивності.

Більше про результати дослідження можна дізнатися тут.

* В 2010 році за результатами дослідження міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's, Агентства фінансових ініціатив та Проекту USAID «Розвиток ринків капіталу», ПУМБ визнаний одним з лідерів (№2) з інформаційної прозорості серед українських банків.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок