Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ - №1 за прозорістю серед фінансових установ України
25 July 2012
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

За результатами першого в Україні Індексу прозорості та підзвітності компаній Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) є №1 за прозорістю серед фінансових установ України. Таким чином, вже другий рік поспіль банк є серед лідерів з інформаційної прозорості*.

Індекс започаткований в рамках Проекту «Об'єднуємося ради реформ (UNITER)», що виконується Pact і фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) з метою стимулювання компаній до більшого рівня розкриття інформації.

Індекс розрахований на основі методики організації Beyond Business (Ізраїль). Головна відмінна ознака Індексу в тому, що перевірити достовірність його результатів може будь-який користувач інтернету, адже необхідна для цього інформація знаходиться у відкритому доступі, а чіткі та зрозумілі критерії (звітність, навігація, доступність, прозорість) оцінювання значно знижують рівень суб’єктивності.

Більше про результати дослідження можна дізнатися тут.

* В 2010 році за результатами дослідження міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's, Агентства фінансових ініціатив та Проекту USAID «Розвиток ринків капіталу», ПУМБ визнаний одним з лідерів (№2) з інформаційної прозорості серед українських банків.

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback