Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ підтвердив лідерські позиції в рейтингу інформаційної прозорості банків України
25 липня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) увійшов до трійки лідерів у рейтингу інформаційної прозорості банків України за результатами дослідження рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг», Агентства фінансових ініціатив та Проекту USAID «Розвиток фінансового сектора» (FINREP).

За даними дослідження у 2011 році, ПУМБ зайняв друге місце ренкінгу прозорості банків України, з відсотком розкриття інформації, що дорівнює 62,07% (при середньому балі у топ-30 досліджуваних банків - 46%).

ПУМБ зайняв 2 місце за результатами дослідження інформаційної прозорості банків України за 2010 рік, що проводилось міжнародним рейтинговим агентством Standard & Poors, за підтримки Агентства фінансових ініціатив та Проекту USAID «Розвиток фінансового сектора» (FINREP). У 2011 році ПУМБ також зайняв 1 місце серед фінансових установ України за результатами першого в Україну Індексу прозорості та підзвітності компаній в рамках Проекту «Об'єднуємося заради реформ (UNITER)», USAID. Таким чином, вже другий рік поспіль ПУМБ серед лідерів з інформаційної прозорості.

У поточному році ПУМБ продовжував роботу з підвищення прозорості та покращення стандартів розкриття інформації, керуючись кращою світовою практикою та рекомендаціями дослідження за 2010 рік. Так, ПУМБ опублікував Річний звіт згідно кращим світовим стандартам, і навіть надав у відкритому доступі інформацію та документи, що регулюють діяльність банку, серед яких деталізація інформації з корпоративного управління, структура власності, Політика управління ризиками, Політика розкриття інформації, а також Кодекс ділової поведінки та корпоративної етики. Найближчим часом на сайті ПУМБ буде відкрито розділ «Банківські тендери».

Як один з найбільших банків з національним капіталом (№ 2 за активами серед приватних банків і № 9 по активам в системі), ПУМБ приділяє серйозну увагу питанню підвищення прозорості бізнесу та відповідності міжнародним стандартам розкриття інформації, оскільки це важливо для громадськості, ділового та інвестиційного співтовариства, клієнтів і акціонерів банку.

«Дослідження прозорості банків є важливою ініціативою для банківської системи України, ми сподіваємося, що і наступного року все більше банків будуть цікавитися підвищенням стандартів прозорості бізнесу, - адже це зміцнює довіру до банківської системи в цілому. Для ПУМБ прозорість бізнесу і розкриття інформації за найкращими міжнародними стандартами є аксіомою, наріжним каменем на якому ми будуємо наш бізнес. Ці принципи є відображенням місії і цінностей ПУМБ», - сказав Костянтин Вайсман, Голова Правління ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок