Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ підтвердив лідерські позиції в рейтингу інформаційної прозорості банків України
25 July 2012
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) увійшов до трійки лідерів у рейтингу інформаційної прозорості банків України за результатами дослідження рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг», Агентства фінансових ініціатив та Проекту USAID «Розвиток фінансового сектора» (FINREP).

За даними дослідження у 2011 році, ПУМБ зайняв друге місце ренкінгу прозорості банків України, з відсотком розкриття інформації, що дорівнює 62,07% (при середньому балі у топ-30 досліджуваних банків - 46%).

ПУМБ зайняв 2 місце за результатами дослідження інформаційної прозорості банків України за 2010 рік, що проводилось міжнародним рейтинговим агентством Standard & Poors, за підтримки Агентства фінансових ініціатив та Проекту USAID «Розвиток фінансового сектора» (FINREP). У 2011 році ПУМБ також зайняв 1 місце серед фінансових установ України за результатами першого в Україну Індексу прозорості та підзвітності компаній в рамках Проекту «Об'єднуємося заради реформ (UNITER)», USAID. Таким чином, вже другий рік поспіль ПУМБ серед лідерів з інформаційної прозорості.

У поточному році ПУМБ продовжував роботу з підвищення прозорості та покращення стандартів розкриття інформації, керуючись кращою світовою практикою та рекомендаціями дослідження за 2010 рік. Так, ПУМБ опублікував Річний звіт згідно кращим світовим стандартам, і навіть надав у відкритому доступі інформацію та документи, що регулюють діяльність банку, серед яких деталізація інформації з корпоративного управління, структура власності, Політика управління ризиками, Політика розкриття інформації, а також Кодекс ділової поведінки та корпоративної етики. Найближчим часом на сайті ПУМБ буде відкрито розділ «Банківські тендери».

Як один з найбільших банків з національним капіталом (№ 2 за активами серед приватних банків і № 9 по активам в системі), ПУМБ приділяє серйозну увагу питанню підвищення прозорості бізнесу та відповідності міжнародним стандартам розкриття інформації, оскільки це важливо для громадськості, ділового та інвестиційного співтовариства, клієнтів і акціонерів банку.

«Дослідження прозорості банків є важливою ініціативою для банківської системи України, ми сподіваємося, що і наступного року все більше банків будуть цікавитися підвищенням стандартів прозорості бізнесу, - адже це зміцнює довіру до банківської системи в цілому. Для ПУМБ прозорість бізнесу і розкриття інформації за найкращими міжнародними стандартами є аксіомою, наріжним каменем на якому ми будуємо наш бізнес. Ці принципи є відображенням місії і цінностей ПУМБ», - сказав Костянтин Вайсман, Голова Правління ПУМБ.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback