Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 29.04.2024
29 квітня, понеділок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

У фокусі звітність і статистика. Минулий тиждень світові фінансові ринки завершили зростанням зокрема на тлі підвищення акцій технологічних компаній після сильних квартальних результатів, включно з Alphabet і Microsoft. Крім того, увага інвесторів була сфокусована на даних про динаміку ВВП США за І квартал і звіт про доходи та витрати американців за березень, що містить ключовий показник інфляції (індекс PCE), який відстежує Федеральна резервна система.

Вартість фондування майже не змінилася. Середня вартість фондування в цілому знижується третій квартал поспіль. Майже три чверті респондентів повідомили, що вартість коштів бізнесу зменшилася. Водночас ціна депозитів населення несуттєво збільшилася, переважно в окремих великих банків. Вартість оптових залучень не змінилася.

Облікова ставка НБУ - 13,5% річних.

Огляд фінансових ринків 29.04.2024

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок