Mobile app
go go
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 29.04.2024
29 April, Monday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

У фокусі звітність і статистика. Минулий тиждень світові фінансові ринки завершили зростанням зокрема на тлі підвищення акцій технологічних компаній після сильних квартальних результатів, включно з Alphabet і Microsoft. Крім того, увага інвесторів була сфокусована на даних про динаміку ВВП США за І квартал і звіт про доходи та витрати американців за березень, що містить ключовий показник інфляції (індекс PCE), який відстежує Федеральна резервна система.

Вартість фондування майже не змінилася. Середня вартість фондування в цілому знижується третій квартал поспіль. Майже три чверті респондентів повідомили, що вартість коштів бізнесу зменшилася. Водночас ціна депозитів населення несуттєво збільшилася, переважно в окремих великих банків. Вартість оптових залучень не змінилася.

Облікова ставка НБУ - 13,5% річних.

Огляд фінансових ринків 29.04.2024

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback