Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 01.01.2024
02 січня, вівторок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Ринки на позитиві. Передноворічний тиждень на світових ринках завершився на мажорній ноті. Ключовим тригером стала впевненість у тому, що провідні центробанки за останні два роки зробили вже достатньо для зниження інфляційного тиску. Разом з цим залишаються причини для хвилювання, серед яких — вибори, масштабні розміщення облігацій у США, а також ризики нового прискорення інфляції.

Поточний рахунок сформовано з дефіцитом. Дефіцит поточного рахунку платіжного балансу у листопаді становив 1,5 млрд дол. США і сформувався внаслідок збереження високого рівня дефіциту зовнішньої торгівлі за відсутності грантової допомоги від міжнародних партнерів. За одинадцять місяців 2023 року дефіцит поточного рахунку становив 9,0 млрд дол. США. Без урахування реінвестованих доходів та грантів від міжнародних партнерів дефіцит становив 16,5 млрд дол.США.

Валютні обмеження послаблюються. Національний банк пом’якшує низку обмежень для населення та бізнесу, щоб спростити отримання грошової допомоги українцями, збільшити можливості для експорту та імпорту електроенергії, а також забезпечити дотримання прав іноземців щодо медичного обслуговування в Україні.

Огляд фінансових ринків 01.01.2024

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок