Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 30.10.2023
31 жовтня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ЄЦБ залишив ключові ставки незмінними. Минулий тиждень, як і попередній, виявився негативним для американських ринків акцій. Майже всі провідні фондові індекси знизилися за підсумками тижня. Як і попередні тижні, ринки знаходяться під тиском геополітичних ризиків на тлі конфлікту на Близькому Сході. Інвестори також оцінювали результати засідання ЄЦБ, прогнозували рішення ФРС на засіданні, яке заплановано на 31 жовтня — 01 листо-пада, та очікували на оприлюднення широкого звіту з ринку праці в США.

Згідно інформації Міністерства економіки зростання ВВП України у вересні 2023 року порівняно з вереснем минулого року становило близько 9,1% [±2,0%]. У підсумку за січень-вересень 2023 року зростання оцінюється на рівні 5,3% у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

НБУ знизив облікову ставку до рівня 16,0%.

Огляд фінансових ринків 30.10.2023

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок